Kınalıada’nın İlk ve Tek Otelinde Unutulmaz Bir Tatile İmza Atın

Kınalıadanın ilk ve tek oteli olma özelliğine sahip olan otelimiz bir aile işletmesidir. 40 yılı aşkın bir süredir Adanın sakinleri arasında yer alan “Karabet Üçkardeş” tarafından kurulmuştur. Kınalıada’ nın ilk sinemasını açarak bölgeye büyük katkılar sunmuş olan Üçkardeş hizmete yeni kattığı oteliyle de adanın tanıtımında ve turizminin gelişmesinde önemli adımlara imza atmıştır.

Hakkımızda

Kınalıada’ nın Mistik Havasını Soluyacağınız Tek Adres

Kınalı Butik Otelimiz, tarihi ve doğal güzellikleri ile Kınalıadanın mistik havasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır. Sıcak atmosferi, dinlenmek için ayırdığınız süreyi unutulmayacak bir tatile dönüştürür.

Tarihi köşk ve yalılarıyla, buram buram nostalji kokan, istanbul’dan uzaklaşmanın en kolay yoluna sahip, şirin ve doğal güzellikleriyle Kınalıada’da konaklamak isteyenler için vazgeçilmez bir yer.

Mavi ile Yeşilin, Tarih ile Konforun Buluşma Noktası

Size, ruhunuzu arındırırken bedeninizi suya bırakabileceğiniz, sizi rahatsız edebilecek hiçbir ses duymayacağınız, masmavi gökyüzünü seyrederek uykuya dalacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Temiz havası, denizi, tarihi, huzurlu, sessiz ortamı ve deniz ürünleriyle Kınalı Butik Otelimiz, konuklarına kültür ve dinlence dolu bir tatil imkânı sunuyor.

Sakinliği ve Huzuruyla Tatilinizi Özel Bir Deneyime Dönüştürün

Otelimiz, konuklarımız dışında kimsenin göremeyeceği, sakinliği ve huzuruyla özel bir havuza sahiptir.

Gerek sakin bir dinlence arayışı içinde olun gerekse aktivite dolu bir tatil arzusunda olun, Kınalı Butik Otel’in deniz manzaralı ve büyük boy yataklı 20 odasından birinde yapacağınız konaklama, tatilinizi konforlu ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürme fırsatı sunuyor.

Abone Ol

Otelimiz ile ilgili güncellemeler ile ilgili haber kanalımıza üye olun