Kınalı Butik Otel Konaklama

Kınalıada’ nın ilk ve tek oteli olma özelliğine sahip Kınalı Butil Otel’de konaklayarak konfor, huzur, deniz, tarih ve doğal güzellikleri bir arada bulma fırsatı yakalayacaksınız.

Benzersiz Bir Tatil Deneyimi Yaşamak İsteyenlere

Modern tasarımlı, işlevsel ve konforlu hizmetleri ile ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sunmakta olan otelimizde 20 adet oda bulunmakta olup, dört adet deniz manzaralı, dört adet havuz manzaralı (2’ si ayrıca kısmi deniz manzaralı) ,dört adet standart, sekiz adet ise tarihi dokuları içerisinde barındıran 2 köşke bakan odalarımız bulunmaktadır. İki kişilik olanlara yatak ilavesi yapılmaktadır. Farklı konseptlerin yer aldığı odalarımız; standart, deniz manzaralı, havuz ve cadde manzaralı olmak üzere; 4 tipten oluşmaktadır. Her odanın kendine göre yansıttığı farklı bir karakteri olsa da estetik ve hijyen bütün odalarımızda bulunan ortak özelliklerdir. 8 adet odanın banyo ve tuvaleti ise iki odaya bir banyo ve tuvalet düşecek şekilde tasarlanmış olup uygun fiyatlara konaklamak isteyenler için ideal odalardır.

Uzun Soluklu Keyif Yaşamak İsteyenler İçin…

Misafirlerin tercihleri doğrultusunda deniz ve kara manzaralı olarak tercihe sunulan odalar; özellikle balayı, evlilik yıldönümü kutlamalarında tercih ederek uzun soluklu bir keyif yaşatacak.

Odaların dekoru, modern ve klasik tarzlardan seçme karışımla sırmalı duvar kâğıdı ve geleneksel yatak çarşaflarına yansıtılarak duygularınıza hitap ediyor. Geniş ve modern banyolarda tarz sahibi fayanslar ve tasarımcı armatürler ön plana çıkıyor. Otelimizde 0 – 6 yaş grubu bebek ve çocuklardan ekstra ücret talep edilmemektedir.

Rezervasyon Yaptır Soru Sor

 

Oda Özellikleri
  • Hızlı internet erişim,
  • Çelik kasa,
  • Direkt telefon hattı,
  • LCD TV,
  • Klima
  • Saç kurutma makinesi
  • Wireles ağı